İstanbul ‘da Elektrikçi

İstanbul anadolu yakası elektrikçi

7/24 Elektrik Hizmeti İstanbul’un Her Noktasında Bulunan Ekiplerimiz İle En Kısa Sürede Adresinizdeyiz

İstanbul Elektrikçi Evinizde yada iş yerinizde oluşan elektrik arızaları ya da yapılması ihtiyaç duyulan montaj, kurulum gibi tüm elektrik işlemleriniz için bizi haftanın 7 günü, her saati çekinmeden arayabilirsiniz. Bizimle irtibata geçtiğiniz an size en yakın uzman ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.
İnternet Arıza
7-24. Eviniz,ofisiniz,şirketiniz ve bulunmuş olduğunuz yerlerdeki İnternet arızası gibi problemlere, web alt yapısı kurulumlarında hızlı,sorunsuz ve 7 gün 24 saat kaliteli bir şekilde çözüm olanağı sunmaktadır.

.


Avize montajı
Avize taktırmak, avize yerlerini değiştirmek yada Avizelerinizin oda içerisinde mevcut yerlerine montaj yaptırmak istiyorsanız bizi aramanız kafi olacaktır.
Kablo Kanalı
İstanbul Elektrikçi Sıva üstü kablo kanalına ihtiyaç duyuyorsunuz, duvara askılı televizyon kullanıyorsunuz anten kablosu ve televizyonun giriş kablosu çirkin görünüyor diyorsanız,bizi aramanız yeterli.
Kablolama
Kablolama ve iç döşem değişimi sırasında Elektrik Mühendisler Odasının belirlediği iç döşem yönetmeliğine ve Türkiye kalite standartlarına uygun olarak çalışma yapılır.
Pano tesisatı ve Arızası
Pano döşemı bina içerisi elektrik dağılımı ve denetimünde önemli bir yere sahiptir. Oluşturulan pano içerisinde kablo düzeni ve yerleşimi minimum kullanılan kablo kesitleri ve şalter değerleri kadar önemli bir husustur.
Aplik montajı
Her çeşit duvar aydınlatması montajını titiz , duvara ve zemine olabildiği çerçevede temiz şekilde abajur ve aplik taktırma işini yapmış oldurmak için bizi çağırın, kısa sürede halledelim.
Zayıf Akım
Toplu konutlar, avmleri, toplu yaşam alanları, fabrikalar, sanayi tesisleri, sıvıyakıt istasyonları, her ölçekteki iş bölgeleri ve insanoğluın yaşadığı her alanda güvenlik, bildirişim ve data akışı alanlarının düzenlenmesini sağlayan sistemlerdir. Sistemlerin hem bağlarımsız olarak hemde entegre olarak kurulabilmesi ve çalışabilmesi için sorunsuz bir altyapıya haiz olması, 24 saat destek verilmesi ihtiyaç duyulan bir alandır.
İç döşem Değişimi
İç tesisat değişimi yapılırken odalarda kullanılacak olan prizlerin çekeceği güçler hesaplanır ve hat uzunluğu göz önünde bulundurularak döşenecek olan döşemın kablo kesitleri hesaplanır.
Telefon ve İnternet Arızaları
Firmamız bünyesinde her türlü telefon ve web arızaları giderilmekte düzenli bakım ve onarımları yapılmaktadır.
Acil Arıza Servisi
Tüm elektrik arızalarınıza anında müdahaleye hazırız. Hangi bölgede olursanız olun 7/24 bizi arayıp servis çağırabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden önemli

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s